Finał XVIII edycji Szlachetnej Paczki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dzięki Waszej niesamowitej mobilizacji, Waszym wielkim sercom i Waszej sile przykładu i przekonywania WSZYSTKIE PACZKOWE RODZINY OTRZYMAŁY W TYM ROKU MĄDRĄ POMOC.
Wszystkie. Prawie 17 tysięcy.
To tak, jakbyście zostawili na wigilijnym stole 17 tysięcy dodatkowych talerzy.
Dziękujemy Wam za to.
Jesteście wspaniałymi, pięknymi ludźmi. I macie moc zmieniania historii na dobre.
Dzięki Wam i ludziom, którzy w podobny sposób rozumieją i czują, czym jest prawdziwa uważność i otwartość na drugiego człowieka, podczas Wielkiego Finału XVIII edycji SZLACHETNEJ PACZKI mądra pomoc dotarła do tysięcy potrzebujących!
To liczby, ale za tymi liczbami stoją historie.
Historie dziesiątek tysięcy konkretnych osób – rodziców, którzy mimo przeciwności losu bohatersko walczą o lepszą przyszłość dla swoich dzieci, chorych i niepełnosprawnych, którzy nie poddają się i swoją postawą inspirują innych, samotnych seniorów, o których wszyscy zapomnieli, a oni i tak nie stracili nadziei i wiary w ludzi.
Historie, które pomogliście zmienić na dobre.
Dzięki Wam wszyscy oni będą mieli piękne święta.
Jesteśmy pewni, że Wy również.
Życzymy Wam tego z całego serca!