Relacje z wręczenia Szlachetnej Paczki Rodzinie

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Drodzy Darczyńcy,

obdarowaliście rodzinę oznaczoną numerem DOL-3339-018853 . A teraz rodzina oraz wolontariusz, który się nią opiekował, chcą obdarować Was.
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Cała Rodzina była pod ogromnym wrażeniem liczby otrzymanych paczek. Samo ich wnoszenie trwało dobre 30 minut. Wdzięczność i pozytywne zaskoczenie rodziny rosło z minuty na minutę. Przy wnoszeniu pomógł nam nawet sąsiad. Pan Piotr cały czas powtarzał, że takiej pomocy się nie spodziewał. Wszystkim jego dzieciom odebrało mowę z nadmiaru niezwykle pozytywnych emocji. Całe mieszkanie wypełniło się meblami, pralką i paczkami, do tego stopnia, że domownicy musieli naprawdę dobrze się zastanowić, by wskazywać nam miejsce na położenie kolejnych podarków. Pani Kasia i pan Piotr byli szczególnie wdzięczni za meble, które bardzo im się przydadzą. W końcu będą mogli wymienić te dotychczasowe naprawdę stare i zużyte na te, jakie otrzymali od Darczyńców. Po kilku godzinach rodzina zadzwoniła do mnie po dokładnym rozpakowaniu wszystkich paczek, kilkukrotnie dziękując za wszystkie otrzymane podarunki. Pan Piotr mówił, że nowa pralka po prostu uratowała im życie, a dzięki otrzymanemu komputerowi dzieci będę mogły w zdecydowanie łatwiejszy sposób przygotowywać się do zajęć w szkole. Pani Kasia powiedziała, że naprawdę wszystko bardzo im się przyda i dzięki otrzymanemu wsparciu będę mieli piękne Święta.
Co chce przekazać wolontariusz?
W swoim imieniu chciałem serdecznie podziękować za całą pomoc przygotowaną dla Rodziny. Jestem pewien, że wszystko bardzo im się przyda i będą mogli żyć w o wiele bardziej komfortowych warunkach. Dla mnie najpiękniejszym momentem było wręczenie wszystkich paczek Rodzinie. Wzruszeniom i podziękowaniom nie było końca. Wiem, że Państwo poprzez swoje zaangażowanie daliście im ogrom ciepła i radości nie tylko na tych kilka chwil, ale na wiele następnych miesięcy. Jednocześnie pragnę złożyć Państwu życzenia zdrowych, pogodnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a wszystkim uczniom świetnych wyników w nauce w Nowym 2018 Roku.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Cała Rodzina życzy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie paczki zdrowych, spokojnych, błogosławionych, rodzinnych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku. Rodzina ma nadzieję, że tegoroczne Święta wszystkich osób, a szczególnie Darczyńców, będą tak samo wspaniałe, jak te które spędzą oni sami za sprawą otrzymanej w ramach Szlachetnej Paczki pomocy.