skw

Wygrana z Turowem

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

 

W dniu 21.11.2018r. drużyna KS Sudety II Jelenia Góra, pod wodzą trenera Leszka Oleksego, pokonała po dogrywce, drużynę KS Turów 114:102. Mecz mógł zakończyć się w regularnym czasie gry wynikiem 93 do 91, ale piłka rzucona przez Olka Pawłowskiego po asyście od Oskara Walaszka, wpadła do kosza  minimalnie po syrenie końcowej. Oskar Walaszek rzucił w tym meczu 36 punktów, Dawid Bęc 17, Karol Jasiński 4. Piotrek Kuban, Kuba Gawlik, Gabriel i Tobiasz Olejniczak, oraz Wojtek  Oziemski nie osiągnęli, co prawda zdobyczy punktowych, ale mieli swój wkład w zwycięstwo drużyny wspomagając team w ataku i obronie. Dodatkowo warto nadmienić, że Oskar Walaszek z wynikiem 157 punktów zajmuje czwarte miejsce w lidze pod względem sumy rzuconych punktów. Brawo chłopaki z klasy IA !!!