skw

Licealiada Lekka Atletyka - Podwójne zwycięstwo w Szklarskiej Porębie

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

21 maja w Szklarskiej Porębie odbyły się międzyszkolne zawody w lekkiej atletyce.

W rywalizacji zespołowej Nasza szkoła zwyciężyła w kategorii dzięwcząt i chłopców. Warto wspomnieć, że to pierwsze w historii podwójne zwycięstwo.

Zazwyczaj chłopcy przegrywali z drużyną SMS Szklarska Poręba, tym razem było inaczej i historyczne zwycięstwo stało się faktem. W rywalizacji indywidualnej wyniki wyglądają następująco:

 

Kategoria dziewcząt

 

Bieg na 100 m:                  Bieg na 200 m:                   Bieg na 400 m:                  Bieg na 800 m:

I miejsce Grzejszczak Alicja        II miejsce Walacik Katarzyna       I miejsce Mazurkiewicz Nicola     I miejsce Łukaszewicz Julia

II miejsce Kruszewska Julia        III miejsce Ogrodowczyk Nicole    II miesce Suropek Sandra           II miejsce Basta Nikola

III miejsce Dubiel Zuzanna                                                                III miejsce Skubacz Julia

 

 

Bieg na 1500 m             Pchnięcie kulą                       Skok w dal:                             Rzut

                                                                                                                                    oszczepem:

I miejsce Wysocka Natalia     I miejsce Filończuk Natalia              I miejsce Domaradzka Klaudia           I miejsce `Paradysz Agnieszka

                                               III miejsce Lewandowska Natalia    II miejsce Lewandowska Katarzyna    II miejsce Klimaszewska Marika

                                                                                                                                                                    III miejsce Grabarczyk Marlena

 

Sztafeta 4 x 100 m                                         Sztafeta Szwedzka

I miejsce : Dubiel, Kruszewska, Heryn, Paradysz          I miejse: Grzejszczak, Skubacz, Łukaszewicz, Basta

                                                                                       III miejsce: Delost, Suropek, Ogrodowczyk, Domaradzka

 

 

Kategoria chłopców:

 

Bieg na 100 m:                Bieg na 200 m:                   Bieg na 400 m:              Bieg na 800 m:

IV miejsce Dziedzina Tomasz   III Montero Miguel                        II miejsce Policht Norbert       III miejsce Biernacki Remigiusz

                                                                                                      III miejsce Dybalski Arkadiusz                                                                                  

 

 

Bieg na 1500 m              Pchnięcie kulą                       Skok w dal:                           Rzut

                                                                                                                                   oszczepem:

II miejsce Wasiak Mirosław      I miejsce Tarnawski Kacper              I miejsce Dawidczyk Mariusz         I miejsce Wrzesień Kacper

                                                 II miejsce Zwolski Dominik               II miejsce Dawidczyk Łukasz          II miejsce Papierniak Wiktor

                                                 III miejsce Marszałek Przemysław

 

Sztafeta 4 x 100 m                    Sztafeta Szwedzka                             Bieg na 3000 m

I miejsce : Dziedzina,Montero,              II miejsce: Dawidczyk Ł., Policht                     II miejsce Bednarczyk Dawid     

Houhoud, Karaś M.                                Tarnawski, Bawidczyk M.                               III miejsce Kępiński Kamil