Liga Futsalu - Pięciu wspaniałych deklasuje MAR- MAT

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

Niedziela 17.12.17r. godz.15.00 - hala ul. Złotnicza w Jeleniej Górze

ZSP KARPACZ - MAR-MAT

  10               -        1

W drugim swoim meczu w I Jeleniogórskiej  Lidze Futsalu nasi zawodnicy zwyciężyli z drużyną , w której szeregach wystąpiło dwóch zawodników IV ligowej drużyny Karkonoszy Jelenia Góra. Do meczu przystąpiliśmy bez zawodników rezerwowych. Pierwsza połowa to wyrównana walka i remis 1-1. Druga połowa to pokaz techniki, siły i szybkości naszych zawodników i bezradność rywali, którym brakło sił a doświadczenie na nic się zdało.

W meczu wystąpili:

Bramkarz - Remigiusz Biernacki It

Zawodnicy: Łukasz i Mariusz Dawidczyk, Maciej Ulicki z It, oraz Patryk Turski.

 

Niedziela 10.12.17r. godz.17.00 - hala ul. Złotnicza w Jeleniej Górze

ZSP KARPACZ - BRAZYLIA

      3                -          1

Okazale prezentujący się przeciwnik próbowal narzucić swój styl gry od początku meczu. Nasi zawodnicy spokojnie rozgrywali piłkę szukając gola z szybkiej kątry. Po 5 minutach było już 1-0 dla nas. Podrażniona Brazylia grając na pograniczu faulu zdołała przed końcem 1 połowy wyrównać na 1-1.

Druga połowa to koncert gry naszego zespołu. Piłka kleiła się do nogi, wszystko wychodziło i 5 minut przed końcem było już 3-1. Mecz z trudnym przeciwnikiem przeszedł do historii a nasz młoda drużyna złożona w większości z uczniów I klasy Technikum i LO,  staje się coraz bardziej zgrana i bez kompleksów zaczyna sobie radzić z przeciwnikami. Martwi kontuzja Montero , który jeszcze przed meczem zwichnął kostkę. Mecz obejrzał z łaki rezerwowych i oby udało się ją wyleczyć na środowe mecze w ramach Licealiady. Kowar i Piechowice zapowiadają ostrą walkę o Mistrza Powiatu.