Dolny Śląsk zdobywa Małopolskę po raz 7 z rzędu.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Czy zwycięstwa męczą ?

Chyba nie, trzeba wyznaczać lepsze i wyższe standardy jeśli chodzi o trening i życie codzienne, aby nadal wygrywać. Choć życie pokazuje co roku, że siły natury są mocniejsze niż walka człowieka z aurą to i tak nam to nie przeszkadza. Miało być krótko więc przedstawię krótko nasz dzień w Krynicy Zdrój bo tam miały miejsce zawody eliminacyjne i finałowe ogólnopolskiej olimpiady młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2019.

Śniadanie 5.30 , 6.00 wyjście na trening. Trening od 7.00 do 8. 00 , drugie śniadanie „mistrzów” o 8.30 i wydawało by się, że już nic nie może zdziwić człowieka rano a tu jak filip z konopi wyskakuje obiad o godzinie 10.00 i co i nic bo o 11.00 jesteśmy już w autobusie „zdolnegoślaska” w drodze do Starego Smokowca na Słowacji by tam odbyć drugi trening na sztucznie mrożonej wieży do startów saneczkowych. Jesteśmy tam do godziny 15.30 i wracamy do Krynicy Zdrój na obiadokolacje o 19 godzinie.

Potem tylko odprawa przed kolejnym dniem i praca przy sprzęcie. I tak 5 dni z rzędu. Zapomniał bym dodać, że w czasie podróży na Słowacje otrzymaliśmy dodatkowe paczki żywieniowe… abyśmy czasem nie byli głodni w czasie jazdy autobusem…

Dochodzimy do weekendu i zawodów a tu znowu ten „zdolnyśląsk”… słychać u zaprzyjaźnionych ekip z innych województw , choć ekipa z Dolnego Śląska nie była w komplecie( Klaudia Domaradzka powołana do kadry seniorów na Puchar Świata seniorów w Sochi) to i tak zdołała wywalczyć 14 medali.

Uczniowie SMS Karpacz wywalczyli 12 medali : 5 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe.

Kacper Tarnawski- złoty medal dwójki juniorów

Karaś Mateusz –złoty medal jedynki juniorów

Chodorek Nadia/Tarnawski Kacper /Karaś Mateusz i Jakub- złoty medal drużyny juniorów

Domowicz Nikola – złoty medal drużyny juniorów młodszych

Anna Bryk – złoty medal jedynki juniorek młodszych

Nadia Chodorek –srebrny medal jedynek juniorek

Kacper Tarnawski - srebrny medal jedynek juniorów

Bryk Anna –srebrny medal drużyny juniorów młodszych

Bryk Anna i Patrycja Karaś- srebrny mdal dwójek juniorów młodszych

Karaś Jakub- brązowy medal jedynek juniorów

Karaś Patrycja –brązowy medal jedynek juniorek młodszych

Bryk Weronika/Dominik Houhoud / Arkadiusz Dybalski- drużyny juniorów.