Juniorki KPR w 1/8 Finału Polski

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Po zwycięstwie w Sianowie w 1/16 ogólnopolskich rozgrywek juniorek w piłce ręcznej kobiet zawodniczki KPR Jelenia Góra już w dniach 8-10.02 rozegrają swoje kolejne mecze w Gnieźnie w 1/8 tych rozgrywek. Przebieg rozgrywek można obserwować na  facebbooku wpisując Juniorki i Juniorki Młodsze.

Klub KPR prowadzi szkolenie sportowe we współpracy  ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu już od 3 lat. Większość zawodniczek tego klubu jest uczennicami Liceum Ogólnokształcącego SMS w Karpaczu, posiadającą pełnowymiarową halę sportową oraz internat. Dziewczęta osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie. Obecnie trwa nabór do klasy I LO SMS z oddziałami sportowymi w dyscyplinach piłka ręczna dziwcząt i koszykówka chłopców na rok szkolny 2019/2020.

Informacje o warunkach rekrutacji do klasy I LO sportowej i innnych  już od 15 lutego 2019 r. na stronie szkoły.