Podium Klaudii w konkursie piosenki niepokornej we Wrocławiu

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

W dniu 30 października 2018 roku we Wrocławskiej siedzibie Impartu odbył się I etap przesłuchań w ramach III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima”. Miło mi poinformować, że uczennica klasy drugiej Klaudia Kwiecińska decyzją Jury otrzymała II miejsce w naszym regionie i tym samym wystąpi w finale, który odbędzie się w listopadzie w Krakowie.

 

Nadmienić w tym miejscu warto, że to drugi sukces Klaudii na przestrzeni ostatnich dni, gdyż w sobotę Klaudia otrzymała wyróżnienie w XI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej organizowanym w Dusznikach Zdroju. Wielkie Brawa, już trzymamy kciuki na finałowy występ Klaudii w stolicy województwa małopolskiego.

 Więcej informacji o festiwalu na stronie organizatora https://piosenkaniezlomna.pl/.