Dzień Dyni

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

                                

    W dniu 29.09.2018 roku klasa III TG wraz z Panią Iwoną Łaczną przygotowała na dużej przerwie mały poczęstunek dla uczniów i nauczycieli. Uczniowie na powitanie jesieni przygotowali pyszną kremową zupę dyniową oraz placuszki z dyni. Wspaniałą oprawę stołu i dekoracje które umilały poczęstunek to zasługa uczennic I TH których pracą kierowała Pani Ewa Bujak. Frekwencja jak zwykle nie zawiodła. Poczęstunek odbył się w miłej atmosferze. Grono nauczycielskie i uczniowie nie musieli chwalić poczęstunku, gdyż wszystkie przygotowane potrawy długo nie gościły na stole, miały duże wzięcie.

 

                     

                                                                                Brawa dla kucharzy i hotelarzy!!!!!!