Podsumowanie konkursu "Hotelarz Roku"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

III EDYCJA WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU
„HOTELARZ ROKU ”
2018

11.04.2018r odbyła się III edycja wewnątrzszkolnego konkursu „HOTELARZ ROKU”. Uczniowie technikum hotelarskiego mieli możliwość odniesienia sukcesu na poziomie szkolnym prezentując swoją wiedzę i umiejętności w zakresie hotelarstwa, gastronomii oraz języka obcego zawodowego. Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło dziewięcioro ochotników z kl. II i III TH. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli zawodu: Elżbietę Ceratowską, Ewę Bujak oraz Magdalenę Zienkiewicz.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica kl. II Technikum Hotelarskiego - Klaudia Boroń, uzyskując tym samym zaszczytny tytuł „Hotelarza Roku 2018”, drugie miejsce zajęła Joanna Nowak z kl. III TH a trzecie miejsce Patrycja Traczyk z kl.II TH. Serdeczne gratulacje!!!
Konkurs składał się z trzech etapów:
 Etap I- test zamknięty z wiedzy o hotelarstwie i gastronomii
 Etap II- część językowa polegająca na analizie zamówienia na usługi hotelarskie w języku obcym z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytania do w/w tekstu
 Etap III- zadanie praktyczne- zaprezentowanie procedury ścielenia łóżka hotelowego metodą standardową z szczegółowym opisem czynności z zastosowaniem branżowego nazewnictwa.
Tegorocznym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i za wspaniałą zabawę. Zachęcam do obecności w kolejnych edycjach. Przypominam, że zaszczytny tytuł „Hotelarza Roku” zwycięzca utrzymuje do następnej edycji konkursu.