Konkurs plastyczny - " Oblicze Twoje...oblicze moje" - PORTRET.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zapraszam wszystkich malujących, rysujących, fotografujących i tych którzy zamierzają dopiero plastycznie podziałać, do wzięcia udziału w Konkursie Szkolnym związanym z aktem tworzenia portretu pt. " Oblicze Twoje...oblicze moje"...Zadaniem konkursu jest wykonanie portretu własnego lub znajomego w różnych metodach na formacie nie mniejszym niż 30 cm x 40 cm w ilości co najmniej jednej pracy do 5 kwietnia 2018 r. i przekazania jej lub ich do opiekuna konkursu p. Marka Głowackiego.

Wyniki konkursu i prezentacja prac zostaną ogłoszone i zaprezentowane w terminie do 10 dni od daty zakończenia konkursu.

Wszelkie techniczne i merytoryczne informacje związane z aktem wykonania tj porady i motywacje udziela opiekun konkursu...

Organizatorzy konkursu gwarantują NAGRODY i SŁAWĘ dla zwycięzców....