Całe złoto OOM 2018 przywieziono do Kotliny Jeleniogórskiej.

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

W Krynicy Zdroju miało miejsce niecodzienne zdarzenie: młodzi saneczkarze z Dolnego Śląska rozbili bank z medalami. Zawodnicy SMS  Karpacz, MKS Karkonosze sporty zimowe i Śnieżki Karpacz łącznie wywalczyli 15 medali na Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Podkarpackie 2018. Liderami zostali Klaudia Domaradzka, Kacper Tarnawski i Mateusz Karaś, którzy zdobyli po 3 złote krążki. Dla SMS Karpacz zawodnicy wywalczyli 11 medali. 

 
Medaliści w konkurencji jedynek 
  
Juniorzy:
 
Kacper Tarnawski złoty medal - jedynki męskie
Klaudaia Domaradzka złoty medal - jedynki kobiet
Weronika Bryk srebrny medal - jedynki kobiet 
 
Juniorzy młodsi:
 
Patrycja Karaś - złoty medal jedynki kobiet,
Mateusz Karaś - złoty medal jedynki męskie
Jakub Karaś  - srebrny medal jedynki męskie
Helena Pielas - srebrny medal jedynki kobiet
Jędrzej Poniatowski - brązowy medal jedynki męskie
 
Medaliści w konkurencji dwójek
 
Juniorzy:
 
Kacper Tarnawski/Klaudia Domaradzka - złoty medal dwójki juniorów
 
Juniorzy młodsi:
 
Mateusz Karaś i Jakub Karaś - złoty medal dwójki juniorów młodszych
Jędrzej Poniatowski/Patrycja Karaś - srebrny medal dwójek  juniorów młodszych
 
Drużyny medalowe
 
Juniorzy młodsi:

Jakub Karaś, Mateusz Karaś i Helena Pielas - złoty medal                                                                                                                                                Jędrzej Poniatowski i Patrycja Karaś - srebrny medal

Juniorzy:

Kacper Tarnawski, Klaudia Domaradzka - złoty medal
Weronika Bryk, Arkadiusz Dybalski, Dominik Houhoud - srebrny medal