Stypendia Premiera RP wręczone !

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

1 grudnia w pięknej sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów  w minionym roku szkolnym 2016/2017. Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Basta z kl.IIa najlepsza uczennica LO SMS w Karpaczu oraz Łucja Skowrońska z kl.III TH liderka Technikum w Karpaczu. Uroczystość otworzyła Anna Zalewska minister Edukacji  Narodowej. Na początku stypendia wręczono trójce najlepszych uczniów województwa dolnośląskiego, z których jak się okazało najwyższą średnią ocen ma  Nikola Basta.  Łącznie stypendia wręczono 110 najlepszym uczniom z każdej ze szkół  ponadgimnazjalnych naszego województwa. Na zakończenie głos zabrała Nikola , która podziękowała za wyróżnienie, ale przede wszystkim podziękowała nauczycielom i trenerom, którzy przyczynili się do jej sukcesów zarówno w nauce jak i w sporcie. Dziewczyny spisały się świetnie a ich wysiłek został  nagrodzony .