Drużynowe Biegi Przełajowe

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

27 września odbyły się drużynowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców.

W rywalizacji dziewcząt, reprezentacja naszej szkoy okazała sie bezkonkurencyjna

natomiast chłopcy przegrali tylko o jeden punkt ze szkołą ze Szklarskiej Poręby.

Dziewczęta rywalizowały na dystansie 2000m, a chłopcy 3000m.

Skład drużyny dziewcząt:Basta Nikola, Boczkowska Kamila, Drąg Anna, Grzeszczak Alicja, Heryn Halina, Janiak Magdalena, Kowalik Katarzyna, Leszczyńska Karolina, Łukaszewicz Julia, Mazurkiewicz Nicole, Muszalik Joanna, Nadzieja Aleksandra, Ogrodowczyk Nikol, Olricka Magdalena, Raniszewska Adriana, Rutkowska Zuzanna, Skowrońska Agata, Skubacz Julia, Suropek Sandra, Włodarczyk Martyna, Wysocka Natalia

Skład drużyny chłopców: Andrianov Anatolii, Bednarczyk Dawid, Biernacki Remigiusz, Dawidczyk Łukasz, Dawidczyk Mariusz, Dybalski Arkadiusz, Dziedzina Tomasz, Golański Karol, Houhoud Dominik, Kępiński Kamil, Montero Ortiz Miguel, Policht Norbert, Purycki Cyprian, Skoczek Mateusz, Szczęsny Przemysław, Ulicki Maciej, Kacper Wrzesień