Sztafetowe biegi Przełajowe - II miejsce

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

21 września w Mysłakowicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. 

Oba nasze zespoły zajęły II miejsca, ulegając tylko szkole ze Szklarskiej Poręby, która specjalizuje się w sportach wytrzymałościowych.

Wielkie gratulacje dla wszystkich reprezentantów, oraz podziękowania za rywalizacje w trudnych warunkach atmosferycznych.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Basta Nikola, Czabrowa Jana, Domaradzka Klaudia, Dubiel Zuzanna, Janiak Magdalena, Łukasiewicz Julia, Ogrodowczyk Nikol, Rutkowska Zuzanna, Skubacz Julia, Walacik Katarzyna, Wysocka Natalia. 

Reprezentacja chłopców: Andrianow Anatolii, Bednarczyk Dawid, Biernacki Remigiusz, Dawidczyk Łukasz, Dawidczyk Mariusz, Dybalski Arkadiusz, Dziedzina Tomasz, Montero Ortiz Miguel, Policht Norbert, Tarnawski Kacper, Ulicki Maciej.