Saneczkarze startują i trenują w tunelu aerodynamicznym.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Grupa saneczkarzy lodowych naszej szkoły z powadzeniem startowała w zawodach międzynarodowych w Czeskiej miejscowości Smrzovka w dniach 7- 9 września. Najlepiej spisali się Martyna Rzepecka i  Dominik Houhoud zajmując IV miejsca w swoich kategoriach. Weronika Bryk i Arkadiusz Dybalski zajęli VIII miejsca. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Czech, Polski i Słowacji.  W tym samym czasie zawodnicy kadry narodowej juniorów Klaudia Domaradzka i Kacper Tarnawski  trenowali   w tunelu aerodynamicznym w Warszawie razem z kadrą Polski przygotowującą się do zimowych igrzysk olimpijskich w PyeongChang 2018. W kadrze przygotowującej się do igrzysk  są nasi byli uczniowie:  Mateusz Sochowicz, Jakub Kowalewski, Wojciech Chmielewski, Maciej Kurowski i Natalia Wojtuściszyn. W najbliższą sobotę saneczkarze startują w II memoriale Mariusza Warzyboka byłego zawodnika naszej szkoły, uczestnika mistrzostw świata juniorów. Zapraszamy na Karpacki tor saneczkowy przy zaporze od godziny 9 pierwsze ślizgi treningowe a od  godziny 10 zawody główne poszczególnych kategorii.