SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

W roku szkolnym 2016/2017 w rywalizacji Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu jeleniogórskiego w kategorii dziewcząt i chłopców
ZSP w Karpaczu zajął
I MIEJSCE.

Uczniowie wzięli udział w 33 zawodach. Na szczeblu szkolnym 5 razy, powiatowym 23 razy, wojewódzkim 5 razy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Licealiada). ZSP w Karpaczu był organizatorem 7 edycji zawodów z cyklu Licealiada.

Największe sukcesy:
Dziewczęta wygrały zawody powiatowe w: piłce koszykowej, piłce ręcznej, tenisie stołowym, piłce siatkowej, piłce siatkowej plażowej, lekkoatletyce, piłce nożnej halowej.
Chłopcy zwyciężyli w: narciarstwie alpejskim, piłce siatkowej oraz w piłce siatkowej plażowej.

Na szczeblu wojewódzkim rywalizowały dziewczęta kończąc zawody na wysokich miejscach:


II miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej.
III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej
V miejsce w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym
III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce koszykowej

W szkole organizowane były zawody w ramach Szkolnej Ligi Sportowej- rozegrano 5 edycji tych zmagań. Najlepsze klasy:

I miejsce Klasa 2t 21 pkt.
II miejsce Klasa 1t 14 pkt.
III miejsce Klasa 2a 7 pkt.

W zawodach międzyszkolnych reprezentowało szkołę 72 uczniów: Nikola Basta, Katarzyna Bała, Kamila Boczkowska, Weronika Bryk, Nadia Chodorek, Aleksandra Delost, Anna Dub, Karolina Dobrosielska, Klaudia Domaradzka, Wiktoria Drozdowska, Zuzanna Dubiel, Marlena Grabarczyk, Magdalena Janiak, Kamila Jaremko, Ida Jaromin, Dorota Jurczak, Katarzyna Juźwik, Żaneta Kaszuba, Martyna Kieca , Marika Klimaszewska, Katarzyna Kowalik, Monika Kozak, Julia Kruszewska, Monika Kulig, Katarzyna Lewandowska, Natalia Lewandowska, Karolina Leszczyńska, Róża Łyjak, Adrianna Maculewicz, Hanna Malinowska, Joanna Muszalik, Magdalena Nalepka, Nikol Ogrodowczyk, Natalia Oleszek, Magdalena Orlicka, Pamela Pilecka, Agnieszka Paradysz, Zuzanna Rutkowska, Martyna Rzepecka, Agata Skowrońska, Natalia Tomaszewska, Aleksandra Tomczak, Natalia Traczyk, Patrycja Traczyk, Sandra Zwolińska, Anatolii Andrianov, Piotr Białczak, Daniel Bielak, Grzegorz Chyb, Krystian Czaja, Arkadiusz Dybalski, Igor Goliński, Dominik Houhoud, Dawid Kaczor, Szymon Klimek, Jakub Kobierecki, Paweł Kowal, Robert Lekszycki, Rafał Machowski, Patryk Mokanek, Łukasz Pinda, Norbert Policht, Tomasz Preizner, Grzegorz Rybakowski, Wojciech Słomski, Przemysław Szczęsny, Mateusz Środa, Kacper Tarnawski, Patryk Turski, Kacper Winiarz, Kacper Wrzesień, Zwolski Dominik.

Zespół wychowania fizycznego gratuluje i dziękuje naszym reprezentantom.