Kwesta na rzecz akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia"

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

W niedzielę 11 czerwca grupa naszych wolontariuszy (7 osób), we współrpacy z Parafią Rzymskokatolicką w Karpaczu przeprowadzała zbiórkę datków pieniężnych na cele ratowania polskich cmentarzy i miejsc pamięci na dawnych Kresach Wschodnich.

Mieszkańcy Karpacza i turyści wykazali się wielkim zrozumieniem dla naszych działań i hojnością. Za kilka dni, gdy otworzymy puszkę podamy do wiadomości ile pieniędzy udało się nam zebrać.

Przypominam, że cały czas trwa zbiórka ubrań (nowych lub używanych niezniszczonych), butów, książek i przyborów szkolnych oraz żywności długoterminowej, które w czasie wyjazdu na Ukrainę (8-18.07) przekażemy naszym potrzebującym Rodakom, do których jedziemy.

W sekretariacie Szkoły jest wystawiona puszka na doborwolne datki pieniężne (do 23.06.17).

Przypomnę, że w tym roku na Kresy jedzie z naszej Szkoły około 7 wolontariuszy.

Bliższych informacji udziela i dary dla Kresowiaków przyjmiuje Tomasz Kozłowski.

Więcej zdjęć z kwesty na szkolnym profilu FB.

IMG 3842