Hotelarz Roku 2017

Ocena użytkowników:  / 2

II EDYCJA WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU
„HOTELARZ ROKU ”
2017

18.05.2017r odbyła się II edycja wewnątrzszkolnego konkursu „HOTELARZ ROKU”. Uczniowie technikum hotelarskiego mieli możliwość odniesienia sukcesu na poziomie szkolnym prezentując swoją wiedzę i umiejętności w zakresie hotelarstwa, gastronomii oraz języka obcego zawodowego. Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło dziewięcioro ochotników z kl. II i III TH. Konkurs został przygotowany przez nauczycieli zawodu przy współpracy z zespołem języków obcych.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Łucja Skowrońska uczennica kl. II Technikum Hotelarskiego, uzyskując tym samym zaszczytny tytuł „Hotelarza Roku 2017”, drugie miejsce Justyna Guz z kl. III TH i trzecie miejsce Joanna Nowak z kl.II TH. Serdeczne gratulacje!!!
Konkurs składał się z trzech etapów:
 Etap I- test zamknięty z wiedzy o hotelarstwie
 Etap II- część językowa polegająca na analizie fragmentów tekstów w języku obcym z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytania do w/w tekstów
 Etap III- część gastronomiczna- zadanie praktyczne- przygotowanie zastawy stołowej oraz dobór właściwego menu zgodnie z wylosowanym rodzajem śniadania hotelowego

Tegorocznym uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział i za wspaniałą zabawę. Zachęcam do obecności w kolejnych edycjach. Przypominam, że zaszczytny tytuł „Hotelarza Roku” zwycięzca utrzymuje do następnej edycji konkursu.